• Свеж
Коректор За Хајлајтер За Веѓи Козметика За Сирење Осветли Дамки Во Сенка Црни Кругови На Очите Водоотпорен Коректор Коректор За Навраќање Во Инстант Возраст Кул
zoom_in

Коректор За Хајлајтер За Веѓи Козметика За Сирење Осветли Дамки Во Сенка Црни Кругови На Очите Водоотпорен Коректор Коректор

DEN 55.68

Стока
check Достапно.

Коректор-Подлога Со Средна Покриеност Што Може Да Се Нанесе И Измеша За Да Се Изедначат Порите И Несовршеностите За Завршница И Јасен Тен. Целосна Покриеност - За Мозолчиња, Темни Дамки И Старечки Дамки На Лицето, Лесно Можете Да Добиете Убава Боја Која Изгледа Сосема Природно. Повеќенаменски Коректор Под Очите За Темни Кругови И Покривање За Темни Дамки, Флеки Или Црвенило. Висока Покриеност Природна Завршница За Светли До Темни Тонови На Кожата. Нанесете Мирис-Коректор Со Стапче И Измешајте Со Прсти, Четка Или Сунѓер За Мазен И Рамномерен Тен. Покрива Флеки, Темни Дамки И Црвенило И Го Измазнува Нерамниот Тон На Кожата За Убава, Природна, Завршница. Производите Базирани На Природни Имаат Одлична Способност за Ширење и Не иритираат. Ја Одржува Кожата Свежа И Удобна Во Текот На Денот. Коректор За Обележување На веѓи Козметика За Сирење Осветлете Дамки Во Сенка Црни Кругови На Очите Водоотпорен Коректор Коректор За Навраќање Во Инстант Возраст Козметика За Ладење осветли дамки во сенка Црни кругови На очите Водоотпорен Коректор Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 35гр големина На Пакетот : 4х4х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Избор на клиенти..