• Свеж
Веоховиј Универзален Клуч За Заклучување На Вратата на Автомобилот-Помалку Систем За Влез Централно Заклучување Комплет За Далечинско Управување Алармен Систем ?
zoom_in

Веоховиј Универзален Клуч За Заклучување На Вратата на Автомобилот-Помалку Систем За Влез Централно Заклучување Комплет За Далечинско

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

●Уникатен Дизајн+ далечински заклучете го и отклучете го вашиот автомобил. Полесен начин за контрола на вашиот автомобил. ●Мултифункционален Систем●со ослободување на багажникот button.It може да ви помогне да најдете автомобил и далечинско ослободување на багажникот. ●Лесен за инсталирање ● треба само да ги следите барањата и да потрошите неколку минути за да ја завршите инсталацијата. Тоа е многу едноставна и практична алатка. ●Опсег На Примена ● Комплет За Далечинско Централно Заклучување и е комплетен комплет. Тоа ќе одговара на било кој vehicle.It може да се користи и за возила кои веќе имаат централно заклучување, но бараат да се надградат на влез без клуч. ●Безбедност ● со овој производ, можете лесно да ги промените рачните брави на вратите во автоматските, подобрувајќи ја безбедноста и практичноста на вашето возило. Спецификации : Модел : LB-402/L248 Напон : 12v € 2 V Статичка Струја :

Избор на клиенти..