• Свеж
Детска Кревет Крошна За Девојчиња, Бела Креветче Крошна Принцеза Виси Деца Крошна Шатор, Мало Девојче Крошна Кревет Пребивање За Бебе Соба Спална Соба Читање Ќош, М
zoom_in

Детска Кревет Крошна За Девојчиња, Бела Креветче Крошна Принцеза Виси Деца Крошна Шатор, Мало Девојче Крошна Кревет Пребивање

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Бохо Кревет Крошна За Мало Девојче, Принцеза Соба Декор : децата читање крошна е совршен додаток за декорација на децата соба во прекрасен малку палата или сон замокот, се облекуваат во спалната соба со деца крошна шатор, и да се направи вашите деца како принцеза или принц кој живее во прекрасна бајка. Чипка расадник крошна со помпони за момчиња и девојчиња од сите возрасти. Лесно За Составување. Зеде помалку Од Една Минута! Оваа крошна за кревет за принцеза е многу лесна за инсталирање и нема комплициран прирачник за инсталација бидејќи го подобривме дизајнот на обрачот на горниот круг. Кога ќе го отворите пакетот за да ја обесувате крошната на креветот за девојки, скокачката рамка за обрач автоматски ќе отскокне, потрајна и поцврста. ЗАБЕЛЕШКА : не дозволувајте децата да ја расплетуваат крошната на белиот кревет. Голема Крошна За Креветчиња За Девојчиња И Момчиња : Вкупна висина 94,4 инчи, дијаметар на тркалезна купола 23,6 инчи. Висечката крошна е погодна за креветчето за бебиња, расадникот, аголот за читање и внатрешната игротека. Крошна за детска спална соба со поголем отвор за лесен пристап, додадете елегантен Нордиски шарм и чипка бохо стил. Мека Шифонска Предиво Пребивање Со Пом Пом, Совршени Девојки Крошна : крошна за расадник е изработена од висококвалитетно предиво од шифон со деликатно собирање предиво. Крошната на креветчето за бебиња дише, мека, лесна, блокирачка светлина, цврста и густа мрежа, отпорна на комарци, совршен штит од сурова светлина, давајќи им на малите деца удобна и безбедна средина за спиење и играње додека го штитат новороденчето од надворешни пречки. Крошна за читање За Деца, Создадете Сопствен Простор : таен замок за приватност и крајна област за играње за малите деца да се забавуваат, таа или тој исто така можат да се сокријат, да дремат, крошна за кревет за мали деца е совршен украсен подарок за вашето малечко.

Избор на клиенти..