• Свеж
Организатор За Складирање Торби со патент За Кујнски Фиоки Компатибилен Со Различни Брендови, Организатор На Торби За Чување Храна Од Бамбус За Галон, Кварт, Сендв?
zoom_in

Организатор За Складирање Торби со патент За Кујнски Фиоки Компатибилен Со Различни Брендови, Организатор На Торби За Чување

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

ОРГАНИЗАТОР НА БАМБУСОВИ КЕСИ СО ЗИПЛОК - нашиот организатор на торби може да ги чува неуредните пластични кеси за складирање храна во вашата фиока по категорија, да ја одржува вашата кујна уредна. КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО БРЕНДОВИ-Погоден За ziploc, Solimo, Големите, Среќни И Големи вреќи за складирање, За големини На Галон, Кварт, сендвичи и Закуски. МАТЕРИЈАЛ-Изработен од 100% природен обновлив бамбус, ситно полиран рачно, еколошки, без мирис, многу исклучителен и издржлив и може да се користи долго време. Совршен за дома, кујна, ресторан, канцеларија, забава и многу повеќе. НЕ Е ПОТРЕБНО СКЛОПУВАЊЕ - нашите кутии за организатори на бамбус доаѓаат целосно собрани лесни за употреба. Големина : 12 х 12 х 3 инчи (1 парчиња) За Галон, Сендвич, Кварт И Закуска. Нашата цел на организаторот за складирање торби со патент што треба да се постигне е, кога сакате специфична торба додека сте во кујна, нема потреба да губите време во потрага по секоја неуредна кутија, само веднаш ќе ја добиете таа торба! веднаш! веднаш! Голем Капацитет секој контејнер е доволен За да собере најмалку 2 или 3 кутии (земете ја како стандард кутиската количина На Зиплок), полнењето еднаш може да трае долго!!!!.

Избор на клиенти..