• Свеж
14-Пакувајте Органски Влошки За Нега Од Бамбус-Влошки За Гради За Повеќекратна Употреба За Доење, Влошки За Брадавици, Подлога За Нега Што Може Да Се Перат, Влошки За
zoom_in

14-Пакувајте Органски Влошки За Нега Од Бамбус-Влошки За Гради За Повеќекратна Употреба За Доење, Влошки За Брадавици, Подлога

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Бамбус Памук, Микрофибер Внатрешен Слој. 7 Пара Ултра-Абсорбента Влошки За Доење + Кеси За Перење И Складирање : 14 високо абсорбента влошки обезбедува најголема заштита од неуредна протекување. Секое пакување доаѓа со одлични квалитетни кеси за безгрижно искуство за складирање и перење! Нема повеќе губење влошки во миењето!. Врховна Заштита Од Истекување : со нашите 3-Слојни влошки за нега, грижата за истекување е нешто во минатото. Влошките за нега на бебиња имаат 2 слоја од целата природна вискоза од бамбус што ги смирува болните брадавици, запечатени со заштитен водоотпорен надворешен слој кој обезбедува дополнителна безбедност и заштита од истекување. Совет За доење : за тежок проток, ве молиме менувајте ги влошките на градите на секои 5-6 часа. Органски, Сите Природни И Безбедни За Мама И Бебе : ние го правиме наш приоритет дека вашата кожа е во контакт само со природни материјали без хемикалии. Направени со најдобра органска ткаенина од вискоза од бамбус, нашите влошки за нега обезбедуваат најмек допир на вашата нежна кожа и му овозможуваат на вашето малечко безбедно да се храни директно откако ќе ги отстраните влошките за гради. Оптимална Удобност : Носете ја вашата дневна облека со леснотија и самодоверба. Отидовме дополнителна милја за да се осигураме дека нашите влошки за нега од бамбус беспрекорно се вклопуваат со вашите градници за нега. Достапно во различни големини : Средно 3,9" За Чаша а До Б; Големи 4,7" За Чаша б До Д; Х-Големи 5,5" за Чаша Д и погоре. Паметен И Внимателен Избор За Подароци-Нашите влошки за нега за повеќекратна употреба, исто така, прават внимателен, еколошки подарок за прв пат и очекуваат мајки. Перничињата за градите што се перат во машина се перат и се сушат, што сигурно ќе ја воодушеви секоја идна мајка. Бејбиблис Органските Влошки за Нега од Бамбус се меки, удобни и абсорбента влошки кои обезбедуваат заштита отпорна на истекување за мајките кои дојат. Изработени од органска бамбусова ткаенина со врвен квалитет, овие влошки за нега се еднократно, добри за животната средина и се перат во машина, што ги прави практичен и исплатлив избор. Со нивниот дискретен дизајн и совршено вклопување, Органските Влошки За Нега Од Бамбус без бебиња Се идеално решение за искуство без стрес и удобно доење.

Избор на клиенти..