• Свеж
Миленичиња Живот Самит Рамо Миленичиња Превозникот-Пинк
zoom_in

Миленичиња Живот Самит Рамо Миленичиња Превозникот-Пинк

DEN 783.84

Стока
check Достапно.

Тежината На Пакувањето На Производот Е 3 Килограми. Должината На Пакетот На Производот Е 15,0 Инчи. Ширината На Пакетот На Производот Е 12,0 Инчи. Висината На Пакетот На Производот Е 1,5 Инчи. Носете Го Вашето Домашно Милениче Во Стил Носачот За Миленичиња За Миленичиња Е високо прилагодлива торба за носење миленичиња. Оваа торба доаѓа со прилагодлив ремен за рамо. Со помош на овој ремен, можете да ја носите оваа торба долго време без да се чувствувате уморни. Носачот има и мрежеста перница на горниот дел за да го одржува вашето домашно милениче во удобна положба. Оваа торба за носење доаѓа со висококвалитетни шевови за да понуди дополнителна поддршка и безбедност на вашето домашно милениче. Домашно милениче Живот Самит Рамо Миленичиња Превозникот висококвалитетна конструкција Лесна за носење Практично одржување оваа торба е лесна за одржување бидејќи можете практично да ја измиете рачно за да ги отстраните дамките и нечистотијата.Поблизок Поглед : Самитот За Миленичиња За Миленичиња Е направен од висококвалитетен материјал за долга издржливост. Лесно е да се чува бидејќи може да се сруши за патувања. Овој носач доаѓа со велкро затворање за леснотија на користење и безбедност. Направени Специјално За : мали кучиња Без : Токсични материјали.

Избор на клиенти..