• Свеж
Исцелена Празна Тетоважа Пракса Кожа: Силиконски Тетоважа Лист Постојана Шминка Обука Кожата Тетоважа Лажни Пракса Кожата Рампа За Тетовирање Микроблејдинг
zoom_in

Исцелена Празна Тетоважа Пракса Кожа: Силиконски Тетоважа Лист Постојана Шминка Обука Кожата Тетоважа Лажни Пракса Кожата Рампа

DEN 126.24

Стока
check Достапно.

Вежбајте Шминка Вежбајте Мувла Вежбајте Тетовирање Вежбајте Додатоци Полутрајна Кожа За Шминка За Почетници Специјално дизајнирана да ја имитира човечката кожа што е можно повеќе и ќе ви понуди уникатно чувство на допир на кожата. Силиконска Табла За Шминка За Веѓи Еднократно, издржлива и флексибилна, Калапот За Вежбање Шминка може да се користи долго време. Синтетичка Кожа За Тетовирање Многу удобен и практичен, Мувла За Вежбање Шминка за многу тренинзи за активности за шминкање, може да се користи со машини за шминка, игли за шминка, комплети за шминка. Калапот За Вежбање Шминка е еластичен и издржлив, лесен за чување и поставување. Погоден за салон или лична употреба. Со овој Силикон Мувла За Вежбање Шминка, можете да имате вистинско искуство, што може да ви помогне во процесот на шминкање подоцна. Опис Мувлата За Вежбање Шминка доаѓа со голема еластичност и слично чувство како човечката кожа. Изработен од силиконски материјал со добра изработка за многу безбеден за употреба. не е лесно да се деформирате и да ви донесе многу погодност. многу погоден за тренинг за шминкање на телото и многу едноставен, но практичен за употреба. Карактеристика-Големина : 18, 80Х14, 10Х0, 10см7, 39Х5, 54Х0, 04ин-Боја : Портокал-Материјал : Силиконски Пакет, Вклучувајќи 1 х Пракса Кожа.

Избор на клиенти..