• Свеж
Роси Нокти Глам Натопи во Прав 0,6 мл | француски Маникир За Нокти Акрилна Уметност | Стартер И Професионален | Шарен Прашок За Потопување | Збогатен Со Калциум И Витам
zoom_in

Роси Нокти Глам Натопи во Прав 0,6 мл | француски Маникир За Нокти Акрилна Уметност | Стартер И Професионален | Шарен Прашок

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

●ДОМАШНА УПОТРЕБА или ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА - Нанесувањето прашок за потопување нокти е многу лесно и брзо. Тоа може да го направат професионалци или секој дома и забавно е да ја користиме нашата разновидност од 200 + бои;. - Едноставно . ●МОДЕРНА УПОТРЕБА-Заборавете на лакот, тврдиот гел или традиционалниот акрилик на вашите нокти. Роси НОКТИ глам во прав е многу полесен за употреба без штетни мириси, достигнувајќи резултати од квалитетот на салонот;. ●ШИРОК ОПСЕГ НА УПОТРЕБА-шарениот глам во прав е погоден за нанесување НА нокти ОД УВ гел, акрилни нокти, природни нокти. Прашокот ЗА Натопи РОСИ е совршен за дизајн НА уметност ЗА нокти сам;. Безбедност-роси нокти глам во прав е сигурно безбеден и лесен за ракување и за професионалци и за домашни корисници. Нашиот Прашок за Потопување нема да го оштети вашиот кревет за нокти и е достапен за сушење на воздух. Зошто Натопи Прав?. Во споредба со гел и класични лакови, маникирот со натопи ќе трае некаде од три до четири недели. Натопи мани се чувствува природно и обезбедува долготрајна сила & вашите нокти нема да се лупат или лупат. За разлика од акрилот, користењето На Роси Глам Во Прав бара малку или никакво искуство и ќе постигнете резултати од квалитетот на салонот од удобноста на вашиот дом. Воопшто нема мирис, и целосно без хемикалии.

Избор на клиенти..