• Свеж
2 Чекор Столче За Деца-Мало Дете Чекор Столици За Тоалет Тенџере Обука, Бања И Кујна-Лизга Отпорни Мека Зафат За Безбедност, Редење
zoom_in

2 Чекор Столче За Деца-Мало Дете Чекор Столици За Тоалет Тенџере Обука, Бања И Кујна-Лизга Отпорни Мека Зафат За Безбедност,

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

1.МАТЕРИЈАЛ : Изработен од цврста, издржлива и лесна пластика, лесен за чистење. Нетоксични, бпа бесплатни, пвц бесплатни и еколошки. 2.ГОЛЕМИНА : Столиците За Чекори се преносливи, наредени. Димензиите на столицата се L14, 5 "x W13" x H10.6". Силната употреба, јачината на Лежиштето е силна, Држи до 300 килограми. Стапалата на столицата најдобро функционираат на чисти, суви подови без масло. 3.БЕЗБЕДНОСТ и ДЕСИНГ : Гумени влошки Што не се лизгаат под сите четири агли на нашата столица за да се осигураме дека кога вашите деца ќе стапнат на столицата нема да попушти. поставени текстурирани и контрастни гумени влошки во боја на секој чекор од столицата за нозе на нашите деца за да се зголеми стисокот и безбедноста. 4.АПЛИКАЦИЈА : Одлична столица за сите потреби на вашето дете, користете ја за тренинг За Тенџере, миење заби или миење раце. Конечно достигнувајќи шалтери и кабинети во вашиот дом и кујна. Децата се секогаш желни да прават работи самостојно. 5. ПОТРЕБИ НА КЛИЕНТИТЕ : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет! Нашите производи се достапни во различни бои, доколку имате какви било проблеми, контактирајте не веднаш и ние ќе ви служиме. Погледнете повеќе детали за производот!.

Избор на клиенти..