• Свеж
4СЕМЕЈСТВО 2н1 Пионер 4 Инсулинско Пенкало Батерија за Полнење + USB Напојуван Пренослив Мини Фрижидер Лек Ладилник За Патување Со Температурен Дисплеј TSA Одобрен Иде?
zoom_in

4СЕМЕЈСТВО 2н1 Пионер 4 Инсулинско Пенкало Батерија за Полнење + USB Напојуван Пренослив Мини Фрижидер Лек Ладилник За Патување

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

✔ > Можете или да ја користите вградената батерија која ќе обезбеди 8 часа непрекинато работење, или можете да ја користите претворете се во мини фрижидер, користејќи ја опцијата usb фрижидер, каде што можете да го наполните 4allfamily insulin cooler во автомобил, патување со авион, возови, домашен приклучок и кој било друг достапен usb извор на енергија. ✔ > Лцд-дисплејот во реално време ја покажува температурата на ладилникот во фрижидер. Вашите резерви на дијабетичари ќе бидат секогаш во безбеден опсег. Покрај тоа, ви дава мир на умот покажувајќи го нивото на батеријата, така што секогаш знаете колку време ви останува пред следното полнење. "Со нова тежина од само 3 килограми, единицата е практична за употреба, само вклучете го копчето, спакувајте го во вклучената торба и закачете околу рамото, добро е да одите, без проблеми. ? ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОВЕРЕТЕ ГИ СЛИКИТЕ ЗА ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ЛЕКОТ ШТО ГО КОРИСТИТЕ Е ВКЛУЧЕН ВО СПИСОКОТ. ? АКО ЛЕКОТ ШТО ГО КОРИСТИТЕ НЕ Е ВО СПИСОКОТ, ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО СЛОБОДНИОТ ПРОСТОР ЗА ДА ГО ОДРЕДИТЕ КАПАЦИТЕТОТ ИЛИ ЉУБЕЗНО ДА ПОБАРАТЕ ТИМ ЗА ПОДДРШКА. "High tech како што добива, 4allfamiy пионер инсулин кулер патување случај доаѓаат опремени со најновите анти замрзнување безбедносна функционалност. Единицата автоматски ќе се исклучи кога температурата ќе падне НА 36 F/2 C и автоматски ќе се вклучи кога температурата ќе достигне 46 F/8 C. на Овој начин, не само што гарантира мир на умот за вашите лекови во фрижидер, осигурувајќи дека тие не замрзнуваат и асло не се прегреваат, туку и трошат енергија поефикасно. ?[Нашата цел е да понудиме ПРОИЗВОДИ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ и ИСКЛУЧИТЕЛНА УСЛУГА за КЛИЕНТИТЕ] - - - - - > ние нудиме доживотна поддршка на клиентите за какви било прашања или технички проблеми. Ако имате дури и најмал проблем со користење на ладилници за семејна медицина 4, ве молиме контактирајте не и ние осигуруваме дека случаите ќе се решат ЗА ПОМАЛКУ од 12 Часа.

Избор на клиенти..