• Свеж
Реј-Бан Рб4195м Скудерија Ферари Колекција Плоштад Очила За Сонце
zoom_in

Реј-Бан Рб4195м Скудерија Ферари Колекција Плоштад Очила За Сонце

DEN 753.60

Стока
check Достапно.

Увезени. Пластична рамка. Пластична леќа. Не-Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 52 милиметри. Висина на објективот : 43,3 милиметри. Мост : 20 милиметри. Рака : 150 милиметри. Вклучен случај. Леќите се подготвени за рецепт (rx-можност). Лесната Сила На Патникот е изработена со термопластичен материјал за изведба На Бете. Оваа рамка обезбедува удобност, издржливост и флексибилност. Лесната Сила На Патникот е изработена со термопластичен материјал за изведба На Бете. Оваа рамка обезбедува удобност, издржливост и флексибилност.

Избор на клиенти..