• Свеж
Ајви Ѕвезденото Небо Цвет Патент Паричник Случај за iPhone XR Kickstand Флип Случај-Топла Розова
zoom_in

Ајви Ѕвезденото Небо Цвет Патент Паричник Случај за iPhone XR Kickstand Флип Случај-Топла Розова

DEN 255.84

Стока
check Достапно.

Starlight & Zipper & Радиум Резба Технологија И Kickstand Флип Капак Паричник Случај Паричник Случај Компатибилен : i Phone XR. Целосен Степен На Заштита : Ги Опфаќа сите 4 агли и вклучува подигнат плус за да го спречите екранот да ја гребе или допира земјата-дури и кога кожниот капак НА СТП не е на место. Цврсто Вклопување : Дизајнирано да ја нагласи слабоста без да ја загрози корисноста на телефонот. Лесен За употреба Играјте игри€Гледајте ТЕЛЕВИЗИЈА, Видео, Фотографирање.Уживајте во животот со леснотија. Функција : Совршено вклопување i Phone XR, Заштита Од Паѓање, Против Гребење, Против Паѓање, Заштитна Камера, Анти-отпечаток Од прст, Технологија За Резба На Starвездена Светлина И Патент И Радиум, Превртување На Штандот, Прецизна Положба На Дупката. 3 Месеци Гаранција : тимот на клиентите НА АЈВИ ќе настојува да освои 100% задоволство на клиентите.Ако исполните некое прашање,ве молиме контактирајте не, ние ќе го поправиме вашето прашање во рок од 24 часа. Бршлен Ѕвезденото Небо Цвет СТП Кожа Флип Капак Паричник Случај Ѕвезденото Небо Цвет Паричник Случај за i Phone XRPackage Вклучува : 1 X IVY Ѕвезденото Небо Цвет Патент Паричник Случај за Iphone XR Случај-Топла Розова.

Избор на клиенти..