• Свеж
Пучи Случај Покритие, Компатибилен Со Канон ЕОС 250д Водоотпорна Торбичка Сува Торба Нова Верзија Сина
zoom_in

Пучи Случај Покритие, Компатибилен Со Канон ЕОС 250д Водоотпорна Торбичка Сува Торба Нова Верзија Сина

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Ве молиме погледнете го насловот за компатибилен модел. Тоа не е универзална големина. Сертифицирани Водоотпорни Футроли За Телефони : ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки/ 30 метри. Сензибилитет на допир-Премиум пвц материјал ви овозможува добар контакт со екранот, дури и ако прстот ви е влажен и валкан. Кристално Чисто-Транспарентните капаци не ве спречуваат да фотографирате и видео под вода. Мулти-Функции-издржливиот јаже и лента за раце лесно се прилагодуваат и отстрануваат, што ви овозможува да ја носите торбичката како торба за рамо или чанта. Детали За Производот : 1.ВАЖНО : ве Молиме направете безбедносен тест секој пат пред да го користите производот. Едноставно ставете парче ткаенина/хартија во вреќата, ставете ја во вода 30 минути, а потоа отстранете ја за да проверите дали крпата/хартијата е влажна или не. Не користете го производот ако е влажен и контактирајте не за помош. 2. IPX8 Сертификат-Заштитете го вашиот паметен телефон од оштетување на водата длабоко под вода до 100 стапки. Забелешка : Користете го копчето за јачина на звук за снимање бидејќи хидрауличниот притисок може да влијае на чувствителноста на допир на екранот длабоко во водата. 3.Премиум Материјал-пвц материјал нуди мазно чувство на допир на екранот и чувствителни повратни информации. 100% јасно ви овозможува слободно да фотографирате фотографии со висока дефиниција без отстранување на пакетот. 4.Безбедност-Двојни вртливи брави добијте го вашиот мобилен телефон цврсто запечатен од вода, песок и снег, прашина и нечистотија. Најдобро за активности на отворено како скијање пливање нуркање нуркање сурфање риболов кајак веслање пловење и друго играње на плажа. 5.Ослободете ја раката - оваа водоотпорна торба има силен ремен за рамо на грбот, што ви овозможува да ги ослободите рацете за други работи, како што се трчање или пливање. Оваа лента е изработена од еластична лента, должината и затегнатоста може да се прилагодат според различни луѓе, а моќното Велкро исто така лесно се поправа и полетува.

Избор на клиенти..