• Свеж
Колумбија машки парк поглед на руно половина патент
zoom_in

Колумбија машки парк поглед на руно половина патент

DEN 518.40

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Омни-Вик : Технологија за влага за влага за отворено. Омни-Вик влече влага од кожата во ткаенината каде што се шири низ површината за да го забрза испарувањето-за брзо сушење, засилена удобност од следната до кожа. Совршен слој : Со својата лесна технологија за конструкција и зглоб, ова полу-зипско руно е одлична двосезонска јакна… или се протега на три сезони, облечена како среден слој под школка. Запознајте се : ткаенина од удобност, еластични манжетни и дупки со палецот на ракавите ја подобруваат удобноста и покриеноста, додека џебот на градите и двата џебови со патент ги одржуваат најважните. Активно вклопување : Модерно класично сечење, дизајниран за активно носење, со меко, лесно чувство, што го прави ова главен за секоја студена активност на отворено. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е издржлива јакна што ќе уживате во следните сезони. Погледнете и почувствувајте добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградени за да ве одржат удобни и заштитени во текот на целата сезона.

Избор на клиенти..