• Свеж
ОЕ Wheels LLC 24 инчен раб одговара на Chevy Silverado Snowflake Wheel CV98B 24x10 Chrome Wheel Hollander 5668
zoom_in

ОЕ Wheels LLC 24 инчен раб одговара на Chevy Silverado Snowflake Wheel CV98B 24x10 Chrome Wheel Hollander 5668

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Број на дел од производителот (MPN) : 9510968 - Број на холандер : 5668. Структурна животна структура, една година гаранција за завршување на лицето. Вклучен центар за капаче, оригиналниот центар на капачето ќе се размери. Не се вклучени ореви. Компатибилен систем за набудување на притисокот во гумите (TPMS), кликнете на "Погледнете повеќе детали за производот" подолу за дополнителни важни информации. Холандер #5668. Завршете детали хромирано тркало. Големина 24x10. Болт шема 6-139.7. Големина на центар 78.1. Офсет на тркалото 24. Растојание на задниот дел 6.72. Вклучен центар за капаче, оригиналниот центар на капачето ќе се размери. Вклучен центар за капаче, оригиналниот центар на капачето ќе се размери.

Избор на клиенти..