• Свеж
Јужна Мис Златни орли црна винил билијард базен табела
zoom_in

Јужна Мис Златни орли црна винил билијард базен табела

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“. Достапни се повеќе големини. ** Ве молиме, проверете дали е избрана точната големина! Компанијата за столче во холандска бар наплаќа надомест за рестартирање од 20% за какви било размени и/или приноси. Екран отпечатен на горниот дел од насловната на табелата за билијард е логото на Јужна Мис Голден Иглс. Секое покритие е отпечатен на екранот за да се обезбеди детално и издржливо можно лого. Официјално лиценциран колегиум производ. Најдобриот квалитет на најквалитетната комерцијална оценка винил билијард табела. Направено точно да одговара на вашата специфична големина на табелата за билијард. Вклучува 1-годишна гаранција. Покрив за табела со црн винил со врвен винил билијард. 100% автентично.

Избор на клиенти..