• Свеж
Алатка за поправка на кожен клуб за еластична гума Билијард клуб, кожен сервисен сервисер за кожна глава
zoom_in

Алатка за поправка на кожен клуб за еластична гума Билијард клуб, кожен сервисен сервисер за кожна глава

DEN 207.84

Стока
check Достапно.

Дизајн предност : Прицврстувачот на врвот на билијард е изработен од висококвалитетен еластичен опсег, тој е лесен во тежина и мала во форма, може лесно да се стави во џеб или торба за билијард клуб, лесен е за употреба и има силна еластичност. Функција на производот : Прицврстувачот на врвот на билијард е опремен со силен еластичен опсег, може цврсто и стабилно да ја поправи главата на клубот кога ќе го поправите или замените главата на клубот. Тој е лесен во тежина и компактен по изглед. Функција на производот : Држете го на врвот на клубот и цврсто притиснете го, што може подобро да го поправи врвот на клубот и да го направи врвот на клубот поцврсто, се користи како алатка за поправка на прицврстувачи за билијард снукер. Погодност : Прицврстувачот на врвот на билијард може лесно да се стави во торба за џеб или билијард клуб, која е лесна за носење и складирање, удобен и лесен за употреба, тој е компатибилен со повеќето совети за билијард клуб и може да се користи безбедно. Широко користена : Собата за билијард е многу корисен и практичен прицврстувач за врски со билијард, кој може безбедно и стабилно да го поправи главата на клубот кога ќе го поправите или замените главата на клубот. Дизајн предност : Прицврстувачот на врвот на билијард е изработен од висококвалитетен еластичен опсег, тој е лесен во тежина и мала во форма, може лесно да се стави во џеб или торба за билијард клуб, лесен е за употреба и има силна еластичност. Функција на производот : Прицврстувачот на врвот на билијард е опремен со силен еластичен опсег, може цврсто и стабилно да ја поправи главата на клубот кога ќе го поправите или замените главата на клубот. Тој е лесен во тежина и компактен по изглед. Функција на производот : Држете го на врвот на клубот и цврсто притиснете го, што може подобро да го поправи врвот на клубот и да го направи врвот на клубот поцврсто, се користи како алатка за поправка на прицврстувачи за билијард снукер. Погодност : Прицврстувачот на врвот на билијард може лесно да се стави во торба за џеб или билијард клуб, која е лесна за носење и складирање, удобен и лесен за употреба, тој е компатибилен со повеќето совети за билијард клуб и може да се користи безбедно. Широко користена : Собата за билијард е многу корисен и практичен прицврстувач за врски со билијард, кој може безбедно и стабилно да го поправи главата на клубот кога ќе го поправите или замените главата на клубот. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за прицврстувач на знаци за знаци на билијард : Еластична гума+пластична боја : како слики прикажана должина на производот : приближно. 8,5 см/3.3in, ширина : приближно.4.5cm/1.8in Тежина : Прибл. 36 G/1.3oz Користете : Билиард Снабдување со пакети Список на пакети : 3 Сет x Билиард знак за зачувување Белешка : 1. Рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1 CM, благодарам! 2. Сликата може да не ја одразува вистинската боја на проектот заради разликите помеѓу различните дисплеи.

Item Type:
Billiard Cue Tip Clamp
Material:
Elastic Rubber+Plastic
Color:
As Pictures Shown
Product Length:
Approx. 8.5cm/3.3in, Width
Package List:
3 Set x Billiard Cue Tip Clamp
Note:
1. Manual measurement, please allow 1cm error, thank you!2. The picture may not reflect the actual color of the project due to the differences between different displays.

Избор на клиенти..