• Свеж
Wincraft NFL Miami Dolphins 4x4 Совршено намалување на белата декларација, една големина, тимска боја
zoom_in

Wincraft NFL Miami Dolphins 4x4 Совршено намалување на белата декларација, една големина, тимска боја

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Направено од Win Craft. Официјално лиценциран. Направено во САД. Официјално лиценциран деклас. Ултра декорацијата се држи до повеќе површини и се отстранливи и еднократно. Овие разноврсни декорации можат да се користат во затворено или на отворено и нема да остават остаток кога ќе се отстранат. Тие доаѓаат со претходно дупчење дупка за лесна трговија. Направено во САД.

Избор на клиенти..