• Свеж
Дискракција на големиот z Reaper [боите ќе варираат] - 170-174G
zoom_in

Дискракција на големиот z Reaper [боите ќе варираат] - 170-174G

DEN 399.84

Стока
check Достапно.

Reaper Divcaft (да не се меша со Андертејкер) е возач на далечина, кој беше прекинат во 2012 година. Reaper е мехук на возач, совршен за занишани фрлања на хицер и снимки за поставување. Обидете се со нешто поразлично за да ја осветлите вашата торба за голф на дискот : преголеми жаришта, стандардни калапи, во уникатна голема Z пластика! Биг Z ја има целата издржливост на популарната Z линија на Discaft, со скромен бисер „изглед и чувство“ додаден. Соберете ги сите различни модели и одете големи! Оценка на летот : 8/3/0/4 или 2.5.

Избор на клиенти..