• Свеж
Chgcraft 8PCS 2 Стилови Златни места за картички за картички Божиќни облици на маса, броеви на табела за броеви ingингл bellвонче Белешка Фото штанд клипови за свадба невести
zoom_in

Chgcraft 8PCS 2 Стилови Златни места за картички за картички Божиќни облици на маса, броеви на табела за броеви ingингл bellвонче

DEN 303.84

Стока
check Достапно.

Срцето и лакот на клипот на bellвончето имаат соодветни слотови за картички од врвот до поставување картички, броеви на табели, белешки и фотографии. Дизајнот на кружното дно е постабилен од тенок дизајн на жица, така што нема да биде разнесена лесно од ветрот дури и на отворено. Деликатниот и прекрасен изглед ќе им угодува на сите. Лесен за употреба : getе добиете 8pcs 2 Стилови Стилови и Клип за легури на Bellвончето, количината може да ги задоволи потребите на повеќето луѓе и секојдневна употреба. Но, тоа е исто така лесен и лесен за транспорт до локацијата на настанот. За посебни прилики, овој носител на слика ќе создаде романса на еден вид и е совршен избор за носителот на бројот на табелата.

Избор на клиенти..