• Свеж
Абаодам дома декор 50 парчиња пеперутка свадба украси шарени DIY пеперутка украс декоративни пеперутки свадбени декор
zoom_in

Абаодам дома декор 50 парчиња пеперутка свадба украси шарени DIY пеперутка украс декоративни пеперутки свадбени декор

DEN 134.24

Стока
check Достапно.

【Дизајн】 Нашата пеперутка е дизајнирана со 3Д тродимензионални, може да се склопи и да биде прилагодлива, ќе го направи вашиот дом поубав и удобен. 【Материјал】 Направен од мека мрежа и жица, издржлива и удобна. Пакетот доаѓа со 50 пеперутки за да ги задоволи вашите различни потреби. 【Широка употреба】 Овие пеперутки може да се применат за правење клипови за коса, декорација на торби, балони за балони за балони за балони, кутија за подароци или облека за појавување, капи и кукли. 【Прилики】 може да бидат во различни прилики, како што се свадби, роденденска забава, туш за бебиња, новогодишна забава, украси за прослава на фестивали и секојдневно. 【Најдобар подарок】 Можете да ги дадете овие пеперутки како подароци на оние што сакаат да прават DIY или можете да создадете уникатни занаети за вашето семејство и пријатели. 【Дизајн】 Нашата пеперутка е дизајнирана со 3Д тродимензионални, може да се склопи и да биде прилагодлива, ќе го направи вашиот дом поубав и удобен. 【Материјал】 Направен од мека мрежа и жица, издржлива и удобна. Пакетот доаѓа со 50 пеперутки за да ги задоволи вашите различни потреби. 【Широка употреба】 Овие пеперутки може да се применат за правење клипови за коса, декорација на торби, балони за балони за балони за балони, кутија за подароци или облека за појавување, капи и кукли. 【Прилики】 може да бидат во различни прилики, како што се свадби, роденденска забава, туш за бебиња, новогодишна забава, украси за прослава на фестивали и секојдневно. 【Најдобар подарок】 Можете да ги дадете овие пеперутки како подароци на оние што сакаат да прават DIY или можете да создадете уникатни занаети за вашето семејство и пријатели. Опис Овие предмети се изработени од врвен материјал, трајни и цврсти за употреба на ласта. Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост. Одличен занает, внимателно до секој детал за да им даде прекрасен, шик, убав и стилски изглед. Користете ги овие шарми за да ги направите вашите занаети да изгледаат поуникатни и привлечни. Додаток за вашите разновидни потреби за украсување. Може да биде за декорација на рацете. Може да биде и да се направат клипови за коса на девојчињата.- Симпатични и модерни, полни со детски забавен и симпатичен стил. Може да се направи во сите видови на DIY проекти. Многу е прекрасно.

Избор на клиенти..