• Свеж
Велосипедска облека за бестгифт мажи, велосипедски брифинзи мажи, машко велосипед, силиконски перница за дишење и брзо сушење, долги шорцеви
zoom_in

Велосипедска облека за бестгифт мажи, велосипедски брифинзи мажи, машко велосипед, силиконски перница за дишење и брзо сушење,

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Jerseyерси, мрежа, силикон. Затворање на патент. Кратки ракави за велосипедски маички за велосипедизам се изработени од ткаенина што брзо се сушат со контракција на странична мрежа. Тој е лесен и дише, кој нуди управување со влага за да ве одржи суво и удобно за време на возењето. Целосниот дизајн на отворено патент Одржувајте ги овие кошули со планински велосипеди полесно да ги носите и полетувате. Рефлективниот елемент на кошулите со велосипед ја обезбедува вашата безбедност кога вежбате во мракот. Тој е дизајниран со материјали за пријателски на кожата. Ова е најдобриот подарок што ќе им го дадете на оние велосипедисти ентузијасти, исто така е популарен подарок за мажи што можете да го изберете на денот на таткото, Денот на вineубените. Нашата маичка за велосипедизам дизајниран за секаков вид спорт на отворено, како што се МТБ, возење велосипед, мотоциклирање, трчање, вртење и многу повеќе. Jerseyерси, мрежа, силикон. Затворање на патент. Кратки ракави за велосипедски маички за велосипедизам се изработени од ткаенина што брзо се сушат со контракција на странична мрежа. Тој е лесен и дише, кој нуди управување со влага за да ве одржи суво и удобно за време на возењето. Целосниот дизајн на отворено патент Одржувајте ги овие кошули со планински велосипеди полесно да ги носите и полетувате. Рефлективниот елемент на кошулите со велосипед ја обезбедува вашата безбедност кога вежбате во мракот. Тој е дизајниран со материјали за пријателски на кожата. Ова е најдобриот подарок што ќе им го дадете на оние велосипедисти ентузијасти, исто така е популарен подарок за мажи што можете да го изберете на денот на таткото, Денот на вineубените. Нашата маичка за велосипедизам дизајниран за секаков вид спорт на отворено, како што се МТБ, возење велосипед, мотоциклирање, трчање, вртење и многу повеќе. Тој е лесен и дише, кој нуди управување со влага за да ве одржи суво и удобно за време на вашата големина на возење : Средна боја : Сините промоции можат да варираат во зависност од големината/бојата.

Избор на клиенти..