• Свеж
ХАОДИ 26мм 22мм Силиконски Лента За Брзо Ослободување На Зглобот за Гармин Феникс 7 7Х 6Х 6Х Про 5Х 3 3хр Лесен Часовник За Гармин Феникс 6 6 Про Часовник
zoom_in

ХАОДИ 26мм 22мм Силиконски Лента За Брзо Ослободување На Зглобот за Гармин Феникс 7 7Х 6Х 6Х Про 5Х 3 3хр Лесен Часовник За

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Избор на клиенти..