• Свеж
Медицинска сестра капачиња долга коса, елени весели Божиќ прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса за коса
zoom_in

Медицинска сестра капачиња долга коса, елени весели Божиќ прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса за коса

DEN 134.24

Стока
check Достапно.

Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба. Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење. Машинска миење. Затворање на влечење.

Избор на клиенти..