• Свеж
Ambesonne East Quilted Pemlowcover, Wallид на замокот на Кина кај зајдисонцето свилена патна бариера Олд културно наследство печатење, стандарден капакот на перница со големина на к
zoom_in

Ambesonne East Quilted Pemlowcover, Wallид на замокот на Кина кај зајдисонцето свилена патна бариера Олд културно наследство

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

Полиестер. Увезени. Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните невладини организации кои помагаат во напорите за помош на земјотреси. Мерења - 30 "широк x 20" долг. Лесно покријте ги перниците со стандардна големина. Оптимална мекост Можете да додадете бои и мекост на вашиот кауч со овие ватирани капаци на перници! Тоа ќе биде ексклузивен додаток на вашата дневна соба или канцеларија. Исто така, можете да го користите овој стилски ватиран перница за хотелски соби и соби за гости. Пронајдете совршено парче од 10 -ти илјадници различни модели и палети на бои. Можете да направите одличен додаток на вашиот сезонски декор на Божиќ, Ноќта на вештерките, есенскиот декор и многу повеќе! Можете да изберете модели на Boho, гроздобер или модерни отпечатоци и многу повеќе концепти за потреби за дневна декорација. Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или момче/девојка или само за себе, овој ватиран срам треба да биде интересен и автентичен. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, сепак, како резултат на разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете различна 1-2 см. Шамците се отпечатени само на предната страна, задниот дел од него е обична бела боја. Инсерти не се вклучени.

Избор на клиенти..