• Свеж
Womenените пулвер џемпер худи долги ракави џемпери 2022 едноставна екипаж со долги ракави џемпери пуловер
zoom_in

Womenените пулвер џемпер худи долги ракави џемпери 2022 едноставна екипаж со долги ракави џемпери пуловер

DEN 772.80

Стока
check Достапно.

Материјал : Полиестер, еластичен, мек и дише материјал, уникатен дизајн, удобен за носење. Womenените пулвер џемпер худи со долги ракави џемпери 2022 едноставна екипаж со долги ракави џемпери Pullover Collar : Hoodie Item специфични1pc култура џемперидекорација : nonepattern Type : Печати 【Карактеристики】 Hoodie, долги ракави, Baggy Loose Fitting, Casual Chic Style, Print 【Принасници】 Тоа може да се влоши со обични Панталони или со секси фармерки 【материјал】 Изработено е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашиот дневен пат за носење : Редовен стил : Мода, каузален 【стил】 Стилски и мода ве прават повеќе привлечни должини : Долг ракав 【натпревар носеше обичен врв за секојдневно носење, или може да се носи на Banquet Spackage вклучен и : Womenенски материјал : Полиестероза : Зима.

Избор на клиенти..