• Свеж
BSXGSE Силен држач Силен држач за држач за монтирање на кука беспрекорна налепница дома кујна бања кука за рачка за автомобили
zoom_in

BSXGSE Силен држач Силен држач за држач за монтирање на кука беспрекорна налепница дома кујна бања кука за рачка за автомобили

DEN 303.84

Стока
check Достапно.

Силен држач силен држач wallид монтирање кука беспрекорна налепница дома кујна бања кука. Кука за компјутер, силен капацитет за носење на оптоварување, загриженост-. Компресија и оптоварување, водоотпорен, здрав и издржлив. Чекори за инсталација : Пред да го инсталирате производот. Please Wipe The Wall And Keep The Surface Dry (applicable To Smooth Walls), Gently Tear Off The Sticker On The Back Of The Mop Hanging Clip, And Then Stick It Horizontally To The Desired Installation Position : Paste And Out The Tape The Air Bubbles, Оставете го да застане со часови пред употреба, сè додека лепилото не се придржува поцврсто. Вашиот дом ќе исчезне од преполни купови. Простор во вашиот дом и одржувајте го вашиот дом чист и уреден за да можете да уживате кога ќе завршите со пакување. Нашите закачалки се разноврсни и можат да висат најразлични мали предмети, како што се алатки, чадори, кујнски материјали, четки за тоалети и многу повеќе. Боја : бела, портокалова, зелена боја 6,8x4.8x8.1cmmaterial : пластика.

Избор на клиенти..