• Свеж
Извори на мапата за намалување на цевката за намалување на цевката за изолација од 3,3 метри должина од 45мм внатрешна диа Inne Insulatule намалување на жицата за ракави на р
zoom_in

Извори на мапата за намалување на цевката за намалување на цевката за изолација од 3,3 метри должина од 45мм внатрешна диа Inne

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Нето тежина : 66g; Содржина на пакет : 1 x цевка што може да се намали на топлина. Материјал : Полиолефин. Должина (приближно) : 1m / 3.3ft; Главна боја : Јасна. Внатрешен дијаметар : 45мм / 1,76 “; Сооднос на смалување : приближно 2 : 1. Смалување на температурата : 125с. Функција на производ : Брзо намалување, едноставна работа, добра изолација, мека и лесна. Се користи за електрична жица. Врскање на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или ракување со крај, електрична жица, изолација и прицврстување на електрична жица, корозија-доказ на метални шипки или цевки, поправка на жицата за слушалки и заштита на кабел. чувствителни компоненти. Недостаток на намалувањето ја подобрува ефикасноста на производството.

Избор на клиенти..