• Свеж
Морнарица сина зип до куче мантил со рефлексивни копчиња, џебови, отпорен на дожд/вода, прилагодлив влечење и отстранлив аспиратор - големина xs до xxl достапна - стилс
zoom_in

Морнарица сина зип до куче мантил со рефлексивни копчиња, џебови, отпорен на дожд/вода, прилагодлив влечење и отстранлив аспиратор

DEN 847.84

Стока
check Достапно.

- XS : 11.0 "вратот 18.0" Градите 10,0 "грб. - S : 12.0" вратот 20,5 "Градите 12,0" грб. - М : 13.0 "врат 24,5" Градите 16,0 "грб. - L : 15.0" вратот 30,5 "Градите 20,0" грб. - xl : 17,5 "врат 35,0" градите 22,5 "грб. - xxl : 19,6" врат 43,5 "гради 26,0" грб. ✔ Двоен слоевит дизајн - Двоен слоевит Zip Up Raincoat со дополнителни копчиња го прави ставањето на ова палто на лесно, како и прилагодливо и стилски. ✔ Отпорен на вода - целосно отпорен на вода и ќе го задржи вашето куче безбедно и суво во сите временски услови. ✔ Повеќекратен дизајн на џеб - Нашите кучиња Raincoats доаѓаат со повеќе џебови со копчиња за лесно складирање на мали предмети и исто така вклучува и отстранлива качулка. ✔ Организацијата и прилагодливата пријателска - содржи мал отвор на горниот дел од задниот дел на јакна за дождови за корисниците на прицврстување. Направени прилагодливи за да одговараат на секоја раса на кучиња. ✔ Инспекција за квалитет - Дали сте загрижени за нарачките производи од Кина? Нашите производи беа прегледани од реномирана трета страна за обезбедување на квалитет. Нема компромис за материјалот и квалитетот. ✔ Двоен слоевит дизајн - Двоен слоевит Zip Up Raincoat со дополнителни копчиња го прави ставањето на ова палто на лесно, како и прилагодливо и стилски. ✔ Отпорен на вода - целосно отпорен на вода и ќе го задржи вашето куче безбедно и суво во сите временски услови. ✔ Повеќекратен дизајн на џеб - Нашите кучиња Raincoats доаѓаат со повеќе џебови со копчиња за лесно складирање на мали предмети и исто така вклучува и отстранлива качулка. ✔ Организацијата и прилагодливата пријателска - содржи мал отвор на горниот дел од задниот дел на јакна за дождови за корисниците на прицврстување. Направени прилагодливи за да одговараат на секоја раса на кучиња. ✔ Инспекција за квалитет - Дали сте загрижени за нарачките производи од Кина? Нашите производи беа прегледани од реномирана трета страна за обезбедување на квалитет. Нема компромис за материјалот и квалитетот. Морнарица сина дождлив ден куче мантил со светло сива лента со лента. од Ели Дог Обеди. Без разлика дали сакате да го задржите вашето куче суво за време на сезоната на монсуни или сакате да му дадете на Фидо нешто стилски да го носи, тогаш останете топло и трендовски со нашиот потпис на Дожд -ден Дог Дом.

Избор на клиенти..