• Свеж
Гилдан Менс тежок памук памучна маица, античка цреша црвена
zoom_in

Гилдан Менс тежок памук памучна маица, античка цреша црвена

DEN 112.00

Стока
check Достапно.

Поли, памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 5,3 унца, 100% памук. 99/1 памук/поли (пепел). 90/10 памук/поли (спортска сива, античка цреша црвена, античка ирска зелена, античка џед купола, антички портокал, антички сафир). 50/50 памук/поли (Blackberry, Dark Heather, Heather Worme Green, Heather Red, Heardered Sapphire, Lilac, Neon Blue, Neon Green, Russet, Sunset, Tweed, Safity Green, Security Porne, Safity Pink). Беспрекорна јака со двојна игла 7/8 '. Поли, памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 5,3 унца, 100% памук. 99/1 памук/поли (пепел). 90/10 памук/поли (спортска сива, античка цреша црвена, античка ирска зелена, античка џед купола, антички портокал, антички сафир). 50/50 памук/поли (Blackberry, Dark Heather, Heather Worme Green, Heather Red, Heardered Sapphire, Lilac, Neon Blue, Neon Green, Russet, Sunset, Tweed, Safity Green, Security Porne, Safity Pink). Беспрекорна јака со двојна игла 7/8 '. 100% памук за префрук. Еш Греј е 99/1. Sport Grey е 90/10. Беспрекорно ребро на вратот. прислушувано рамо до рамо. Двојно-шевовите на игли низ целиот свет. Антички бои (цреша црвена ирска зелена жад купола портокалова) се 90/10. Темниот Хедер Хедер (воен зелен црвен сафир) полноќна јоргована се 50/50. Безбедност на Blackberry Russet Зелен портокал.

Избор на клиенти..