• Свеж
Роуз кварц ролери и сет на Гуа Ша - нега на кожата на лицето - Rollејд Ролер и Гуа Ша и Jade Roller за ролери за лице за женски подароци - розови кварцни ролери за ролери за мас
zoom_in

Роуз кварц ролери и сет на Гуа Ша - нега на кожата на лицето - Rollејд Ролер и Гуа Ша и Jade Roller за ролери за лице за женски

DEN 199.84

Стока
check Достапно.

Обновува клетки на кожата - Нашата алатка за масажа во Гваша и ролери за лице е преполно со минерали кои го намалуваат воспалението и ја поддржуваат кожата. Сакајте го тоа - ние сме толку сигурни дека ќе бидете задоволни со нашиот највисок квалитет на масаџер на лицето. Бидете во леснотија да знаете дека сите наши производи се рачно изработени од највисок квалитет на роза кварц од стручни занаетчии и жени. Започнете да го тркалате лицето со која било страна на ролерот, секогаш размислувајќи нанадвор и надолу, почнувајќи од челото надолу по вратот. Превртете ја секоја област за која чувствувате дека треба дополнително внимание онолку колку што сакате. Обновува клетки на кожата - Нашата алатка за масажа во Гваша и ролери за лице е преполно со минерали кои го намалуваат воспалението и ја поддржуваат кожата. *Дополнителни совети*. Откако ќе го користите ролерот за лице, лицето треба да биде малку влажно, што е совршено време за Гуа Ша. Сакајте го тоа - ние сме толку сигурни дека ќе бидете задоволни со нашиот највисок квалитет на масаџер на лицето. Ако го користите ролерот за лице за убавина за брчки и кревање и не доживувате блескава разлика, известете ни. Рачно изработени од експерти со 100% премија од роза кварц. Искусете двојно повеќе од придобивките од ролерот за масажа на лицето со примена на креми и производи против стареење на брчки со вашите ролери за жад. Вашите алатки за убавина на розово кварц се подготвени да ви помогнат да ја превртите подпухналост, замор, линии и да ја вратите енергијата на вашата кожа!.Исчистете го лицето *Препорачуваме да го користите ова веднаш по тушот кога порите се отворени и подготвени да ги апсорбираат хранливите материи *. - Избришете ги вашите алатки за лице со бришење алкохол за чисто искуство секој пат. Дивинити Роуз Кварц Ролер и Гуа Ша е еден од еден вид. Уживајте во контурирање на јаготките, вилицата и да ви го лизгате вратот/рамената. Смалување на отечените ткива и пори на лицето, оваа алатка за лице Гуа Ша ќе му помогне на вашето лице да изгледа потенки, поздрави и помлади!. Наша страст е да го направиме вашиот режим за убавина лесен, ефикасен, стилски и пријатно!. Почувствувајте ги сите токсини испуштаат од лицето и дајте му на вашата кожа значително поттикнување на крв и сјај!. Масажа на лицето - Нашите ролери за розови кварцни лица остануваат кул подолго од кој било сет на ролери за лице. Заштедете пари - со зголемена апсорпција користејќи го овој масажер за ролери на лицето, вашите производи ќе траат многу подолго. Масажа на лицето - Нашите ролери за розови кварцни лица остануваат кул подолго од кој било сет на ролери за лице. Ние сме мала продавница за мајка и поп со седиште во САД - кој верува дека треба да се слави убавината во сите форми!. Користете го розовиот кварц Гуа Ша стругалка за да го зголемите протокот на крв низ целото тело, совршен за области како вратот.

Избор на клиенти..