• Свеж
Alcon Systane Ultra 10ml шишиња 6 пакувања
zoom_in

Alcon Systane Ultra 10ml шишиња 6 пакувања

DEN 208.00

Стока
check Достапно.

Олеснување на симптомите на суво око со високи перформанси. Проширена заштита за олеснување што трае. Им помага на очите да се чувствуваат подмачкани и освежени. Тежина на пакет : 0,204 килограми. Олеснување на симптомите на суво око со високи перформанси. Проширена заштита за олеснување што трае. Им помага на очите да се чувствуваат подмачкани и освежени. Тежина на пакет : 0,204 килограми. Alcon Systane Ultra 10ml (0,33 fl oz) шишиња 6 пакувања Овој производ го има следново заедно со него кој го има Alcon Systane.

Избор на клиенти..