• Свеж
Племенски волк глава со автомобили Телефонски монтирање на рацете бесплатни воздушни отвори за мобилни телефони, компатибилен со паметен телефон iPhone автомобили л
zoom_in

Племенски волк глава со автомобили Телефонски монтирање на рацете бесплатни воздушни отвори за мобилни телефони, компатибилен

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Апс. Направени во САД или увезени. Материјал - држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработен од ABS + алуминиум + акрилен, силен и издржлив, давајќи цврста поддршка за вашиот телефон. Стабилна поддршка - Носителот на телефонот на автомобилот го усвојува принципот за поддршка на двојниот триаголник, мулти -насочување на опкружување со фиксна точка, заклучување на центарот на гравитација не се тресе, не плашете ги ударите со брзина, лесни за навигација во разни услови на патот. Интелигентниот дизајн за сензори на гравитација, автоматско стегање кога се спушта, брзо пикап и паѓање во секунди, може да се преврти 90 степени. Не се меша со полнење - држачот на телефонот е обликуван како штит со алуминиумска заграда за подобрување на светлосните акценти и да го покаже стилот. Дното е резервирано за пристаниште за полнење, така што навигацијата не е нарушена. Безбедно возење - Без да заземате премногу простор, држачот на телефонот за автомобили е опремен со чаши за вшмукување и клипови за вентили за да можете да го монтирате држачот на телефонот на автомобилот до отворите на вашиот автомобил, таблата и шофершајбната без да го блокирате вашиот поглед и да обезбедите безбедно да возите. Применливи големини - монтирање на телефонот за автомобили одговара на 4,0 "до 6,0" телефони. Исто така, оваа монтажа на телефон е компатибилно само со директно отвори, а не со тркалезни отвори. Проверете ја големината на вашиот телефон и вентилаторот за автомобили пред да го купите. Апс. Направени во САД или увезени. Материјал - држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработен од ABS + алуминиум + акрилен, силен и издржлив, давајќи цврста поддршка за вашиот телефон. Стабилна поддршка - Носителот на телефонот на автомобилот го усвојува принципот за поддршка на двојниот триаголник, мулти -насочување на опкружување со фиксна точка, заклучување на центарот на гравитација не се тресе, не плашете ги ударите со брзина, лесни за навигација во разни услови на патот. Интелигентниот дизајн за сензори на гравитација, автоматско стегање кога се спушта, брзо пикап и паѓање во секунди, може да се преврти 90 степени. Не се меша со полнење - држачот на телефонот е обликуван како штит со алуминиумска заграда за подобрување на светлосните акценти и да го покаже стилот. Дното е резервирано за пристаниште за полнење, така што навигацијата не е нарушена. Безбедно возење - Без да заземате премногу простор, држачот на телефонот за автомобили е опремен со чаши за вшмукување и клипови за вентили за да можете да го монтирате држачот на телефонот на автомобилот до отворите на вашиот автомобил, таблата и шофершајбната без да го блокирате вашиот поглед и да обезбедите безбедно да возите. Применливи големини - монтирање на телефонот за автомобили одговара на 4,0 "до 6,0" телефони. Исто така, оваа монтажа на телефон е компатибилно само со директно отвори, а не со тркалезни отвори. Проверете ја големината на вашиот телефон и вентилаторот за автомобили пред да го купите.

Избор на клиенти..