• Свеж
Поврзување на цревото за црево, градинарски цевки за наводнување 4/7mm 8/11mm црево DN16 DN20 DN25 стоп прекинувач за стопирање градинарски вентил за контрола на вода
zoom_in

Поврзување на цревото за црево, градинарски цевки за наводнување 4/7mm 8/11mm црево DN16 DN20 DN25 стоп прекинувач за стопирање

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување на цревото. Име : вентил за наводнување цевки. Боја : Црвена и црна. Големина на врската : црево од 4 / 7мм, црево од 8 / 11мм, DN16, DN20, DN25. Пакување : 1 парче.

Избор на клиенти..