• Свеж
Венец на венецот на Денот на вineубените, во форма на срце, во форма на влезна врата, Денот на венецот во форма на вineубените
zoom_in

Венец на венецот на Денот на вineубените, во форма на срце, во форма на влезна врата, Денот на венецот во форма на вineубените

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. Декорациите во форма на венец во форма на в Valentубените ќе ја направат вашата забава и семејство полна со и радосна атмосфера, овозможувајќи ви брзо да се вклопите во оваа прекрасна атмосфера, можете да ги користите за украсување на прозорци, тавани, wallsидови, табели, многу погодни за Денот на вineубените, свадби, свадби, Ангажман, годишнина, роденденска забава. Орнаментот е погоден за давање loversубители, девојки, пријатели и семејство. Врски со знаме за гигант од влезна врата осветлен венец Здраво Велигден Велигден Велики за влезна врата со јајца. Декорациите во форма на венец во форма на в Valentубените ќе ја направат вашата забава и семејство полна со и радосна атмосфера, овозможувајќи ви брзо да се вклопите во оваа прекрасна атмосфера, можете да ги користите за украсување на прозорци, тавани, wallsидови, табели, многу погодни за Денот на вineубените, свадби, свадби, Ангажман, годишнина, роденденска забава. Елегантна и удобна боја, природна форма, создавање уметничка околина, овој венец е одличен избор за подароци за Денот на вineубените. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. ОКЦИЈА : Ова срце венец одлично за украси за висина на врата и прозорец, ознаки за подароци, правење картички, украси, стружење и други проекти за занаетчиски производи и украсување на денот на вineубените и свадбената сцена. Автоматско Божиќно венец за венци, прилагодлив Божиќен венец, свеж срцев венец за влезна врата. Врски со знаме за гигант од влезна врата осветлен венец Здраво Велигден Велигден Велики за влезна врата со јајца. Есенски сончогледен венец од свеќата прстени за Божиќни украси за венци на венец. Да се ​​однесуваме на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Овие украси за венчавки на Денот на вinesубените ќе ја направат вашата забава и семејство полна со и радосна атмосфера, овозможувајќи ви брзо да се вклопите во оваа прекрасна атмосфера. Овој венец за сликање ќе донесе во текот на целата година, виси на влезната врата видливо, ќе ги натера вашите пријатели и посетители да почувствуваат здив на пролетта. Овој венец за сликање ќе донесе во текот на целата година, виси на влезната врата видливо, ќе ги натера вашите пријатели и посетители да почувствуваат здив на пролетта. Подарок подарок за украси украси за украси Декорација на Денот на вineубените Декорација на кукли и виси венци со LED светлосферирање : Материјал : Големина на пластика Производство : Како што е прикажано во фигурирано : 1. Орнаментот е погоден за давање loversубители, девојки, пријатели и семејство. Елегантна и удобна боја, природна форма, создавање уметничка околина, овој венец е одличен избор за подароци за Денот на вineубените. Автоматско Божиќно венец за венци, прилагодлив Божиќен венец, свеж срцев венец за влезна врата. Осветлете ги венците за предната врата Божиќниот венец за венци тајмер канцелариски венец за венци за занаети. Тој е многу креативен и може да се користи за декорација или ракотворби, или може да се обеси сам за да изрази порака за убов. Весник за надвор за зимски зајаче венци за Божиќни сетии од прозорецот од влезната врата.

Material:
plastic
Product size:
As shown in the figure
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package Included:
1x Heart-shaped garland

Избор на клиенти..