• Свеж
Татрата/фиока за пепел керамички фиока за пепел, пепелници за цигари, отворено пепелник, десктоп пушење фиока за пепел за декорација за домашна канцеларија Декорат
zoom_in

Татрата/фиока за пепел керамички фиока за пепел, пепелници за цигари, отворено пепелник, десктоп пушење фиока за пепел за декорација

DEN 443.20

Стока
check Достапно.

Минималистичкиот дизајн може да одговара на кој било од вашиот мебел за да создаде удобна домашна околина. Одлично за употреба на отворено или дома. 1. Изолирајте го мирисот на дупки за цигари. Дизајн на дното на лизгање, поставен многу избалансиран. 2.Виден дизајн : Контејнерот на пепел е длабок и доволно голем за да складира многу дупки за цигари и да ја задржи пепелта внатре. 3. Најдобро дополнително декорација во куќа, градина, канцеларија, хотел, ресторан, итн. Чувајте го мирисот надвор од воздухот. Обезбедете најзадоволно искуство за пушење за вас и вашите гости. Минималистичкиот дизајн може да одговара на кој било од вашиот мебел за да создаде удобна домашна околина. Одлично за употреба на отворено или дома. 1. Изолирајте го мирисот на дупки за цигари. Дизајн на дното на лизгање, поставен многу избалансиран. 2.Виден дизајн : Контејнерот на пепел е длабок и доволно голем за да складира многу дупки за цигари и да ја задржи пепелта внатре. 3. Најдобро дополнително декорација во куќа, градина, канцеларија, хотел, ресторан, итн. Чувајте го мирисот надвор од воздухот. Обезбедете најзадоволно искуство за пушење за вас и вашите гости. Погоден за дневна употреба, подароци, барови, домови, двор, канцеларија, ресторани, кафулиња, ресторан, хотел, забава, вклучена, отворено или домашно декорација, итн. Спална соба, студија, масичка за кафе, канцеларија, хотел, бар, место за забава, итн. , може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.4. Поради рачното мерење, ве молиме, дозволете разлика од 3-5 мм, благодарам.5 Големото споделување и повратни информации се добредојдени за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

Избор на клиенти..