• Свеж
Taiss UC-E6 / UC-E16 USB кабел за полнење со USB, долга 16ft, замена за дигитална камера USB кабел за пренесување на податоци за кабел за податоци за Nikon Coolpix S3500 S6600 S3700 Coolpix D, P, L Series
zoom_in

Taiss UC-E6 / UC-E16 USB кабел за полнење со USB, долга 16ft, замена за дигитална камера USB кабел за пренесување на податоци

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Обезбедете максимална спроводливост за мини USB на USB кабелот за да се намали загубата на податоци. Поддржува со голема брзина USB 2.0 уреди, поврзете ја камерата директно со компјутерот преку USB-врска. Лесен за употреба : Приклучување и репродукција, нема потреба да ја исклучувате SD -картичката или да користите Wi Fi за преземање слики. UC-E6 USB кабел, се користи за преземање на слики од камерата преку USB-портата на компјутерот. Во исто време, компатибилната камера Cool Pix може директно да се поврзе со компјутерот преку оваа USB -врска. Големина : 16 стапки (5м) во должина. Лесен и лесен за носење. Висок квалитет, брза брзина, издржлива и силна. Лесна за употреба : приклучок и игра, нема потреба да ја исклучувате SD картичката или да користите Wi Fi за преземање слики. Компатибилен со Nikon Coolpix S Series 2500, S2550, S2600, S2700, S500, S510, S520, S560, S3500, S3600, S6200, S6300, S640, 6200, S6300, S6400, S6500, S6600, S6700; , P60, P100, P300, P500, P520; компатибилен со Nikon Coolpix D Series D5000, D5100, D5200, D5300, D5500; компатибилен со Nikon Coolpix L Series L100, L110, L120, L320, L320, L330, L340. UC-E6 USB CABLE , се користи за преземање на слики од камерата преку USB -портата на компјутерот. Во исто време, компатибилната камера Cool Pix може да биде директно поврзана со компјутерот преку оваа USB -врска. Големина : 16 стапки (5m) во должина. Лесна и лесна да носи. Висок квалитет, брза брзина, трајна и силна. Лесна за употреба : приклучок и игра, нема потреба да ја исклучувате SD картичката или да користите Wi Fi за преземање слики. Компатибилен со Nikon Coolpix S Series 2500, S2550, S2600, S2700, S500 , S510, S520, S560, S3500, S3600, S6200, S6300, S640, 6200, S6300, S6400, S6500, S6600, S6700;. Компатибилен со Nikon Coolpix P Series P50, P60, P100, P300, P500, P520; компатибилен со Nikon Coolpix D Series D5000, D5100, D5200, D5300, D5500; компатибилен со Nikon Coolpix L Series L100, L110, L120, L320, L330, L330, L330, L340.

Избор на клиенти..