• Свеж
Хаикингс подот стоеше пепелник w/капак не'рѓосувачки челик современо само-чистење пушење пепелник креативни цигари одвоени пепелници wenfeng1991
zoom_in

Хаикингс подот стоеше пепелник w/капак не'рѓосувачки челик современо само-чистење пушење пепелник креативни цигари одвоени пепелници

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Вертикалниот пепелник комбинира ретро стил и модерна атмосфера и може да биде совршено интегрирана со каква било декорација. Солиден структура од не'рѓосувачки челик со еден копче може лесно да ја испразни пепелта и да ја задржи хромираната завршница елегантна и бесмислена. Опремено со бесплатна кутија за цигари од челик, така што вашиот омилен не е засегнат од влажност. Само мала количина вода можете лесно да ја исчистите подвижната железна кутија. Водоотпорен и отпорен на 'рѓа многу погодна за употреба во затворен или палуба или тераса. Поради различни ефекти на осветлување и околини, поставки за осветленост на приказ, итн., Бојата на вистинската ставка може да биде малку поинаква, погледнете ја вистинската ставка. Во однос на големината, ве молиме, оставете разлика од 1-3 см поради рачното мерење, ви благодарам за разбирањето! Вертикалниот пепелник комбинира ретро стил и модерна атмосфера и може да биде совршено интегриран со каква било декорација. Структурата од не'рѓосувачки челик Едно копче може да може да може џојстик со едно копче Лесно испразнете ја пепелта и чувајте ја хромираната завршница елегантна и бесмислена. Поднесена со бесплатна кутија за цигари од челик, така што вашиот омилен не е засегнат од влажност. Само мала количина на вода можете лесно да ја исчистите подвижната железна кутија. Погоден за употреба на затворен или палуба или тераса. Спецификација : Име : Поди стои за миење садови со лидматеријал : не'рѓосувачки челик + дијаметар на апсбаза : 16.5cm / 6.5inchoveral Висина : 58cm / 22.8inchhanging плоча Дијаметар : 17см / 6,7inchsmal Аштрај во средината : 11* 5,8cm / 4.33 * 2.3inchcolor : Црвено црно бело -бела боја : 1 x Ashtray Please Забележете дека заради разликата во осветлувањето и компјутерските монитори не можеме да гарантираме дека вистинската боја е 100% иста како и сликата. Грешка од 1-2 см. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. PLS проверете дали не ви пречи пред да понудите. Услуга за продажба : Ако имате какви било коментари или предлози на производот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. За повеќе поврзани производи, ве молиме пребарувајте „Wenfeng1991“, ние ќе ви служиме сесрдно!.

Name:
Floor standing ashtray with lid
Material:
stainless steel + ABS
Base diameter:
16.5cm / 6.5inch
Overall height:
58cm / 22.8inch
Hanging plate diameter:
17cm / 6.7inch
Small ashtray in the middle:
11*5.8cm / 4.33 * 2.3inch
Color:
red black white
Packing:
1 x ashtray
Please note that due to the difference in lighting and computer monitors we cannot guarantee that the actual color is 100% the same as the picture.:
Due to different measurement methods there may be an error of 1-2 cm.:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
After-sales service:
If you have any comments or suggestions on the product, please feel free to contact us, we will reply you as soon as possible. For more related products, please search wenfeng1991, we will serve you wholeheartedly!

Избор на клиенти..