• Свеж
Нова LON0167 Дебелина на квадратни милиметарска должина од 5 метри со должина од изборна плетенка бакарна жица (4 Quadratische милиметар Дике 5м Länge Elektrisch Geflochtener Kupferdraht
zoom_in

Нова LON0167 Дебелина на квадратни милиметарска должина од 5 метри со должина од изборна плетенка бакарна жица (4 Quadratische

DEN 412.80

Стока
check Достапно.

Име на производот : Висин за раздвојување; Должина : 5м/16.4ft. Сегментална област : 4мм2; материјал : бакар. Главна боја : тон на бакар. Тежина : 321 G (Gewicht : 321 g. Содржина на пакет : 1 x плетенка бакарна жица (Packungsinhalt : 1 x Geflochtener Kupferdraht. Име на производ : delosldering фитил; Должина : 5 M/16.4ft. Делска област : 4mm2; Материјал : Бакар. Copper Tone. Weight : 321g(Gewicht : 321 g. Package Content : 1 x Braided Copper Wire(Packungsinhalt : 1 x geflochtener Kupferdraht. 4 Square Millimeter Thickness 5 M Length Electircal Braided Copper Wire Generally used as a solder removing device in soldering and desoldering work. Направени од бакарни материјали. За лемење на употреба на железо, делови за лемење како табли, клетки, уреди за електроника, радија, инвертори, полупроводници, транзистори итн. Соберете го лемењето. Ве молиме, секогаш работете во добро вентилирано подрачје кога ќе се спуштате за да ги избегнете испарувањата од топлината и облогата што ви прави штета на очите и белите дробови. ДЕСКИЦИЈА ВО ГЕРМАН4 Квадратис Милиметар Дике 5м Линж Електриш Гефлохтеннер Купердрахтхтхтнмем : Entlӧten docht; Länge : 5m / 16.4ftschnittfläche : 4mm2; Материјал : Kupferhauptfarbe : Kupferfarbtongewicht : 321 gpackungsinhalt : 1 x Geflochtener Kupferdraht.

Избор на клиенти..