• Свеж
SELCRAFT Црна Бела Маска Шиење Еластична Лента Кабел Со Прилагодливи Бравата Еластична Маска Erloop Јаже Ушна Ушна Јаже DIY Правење Материјали-Црна daitie-50pcs 174
zoom_in

SELCRAFT Црна Бела Маска Шиење Еластична Лента Кабел Со Прилагодливи Бравата Еластична Маска Erloop Јаже Ушна Ушна Јаже DIY

DEN 103.04

Стока
check Достапно.

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот опсег на еластична деформација, лесно може да ја врати оригиналната должина без деформација. ШИРОКА УПОТРЕБА : Нашата еластична лента може да биде широко користена за украсување на домот или ремени, врвки, ленти за коса, деколте, шорцеви, здолништа, ракави, хулахопки, ленти за глава, врвки, перики, дневници, капи, чанти, па дури и САМ накит. Еластичните ленти, исто така,можат да бидат широко користени во маски, или ремени, за појаси, деколте или занаети каде и да ви требаат. ДРУГИ АПЛИКАЦИИ : дише, пере, бело еластично јаже е широко користено за шиење маски за лице, ленти за коса, чевли, врвки, чкртаници, ракави,пелени за бебиња, изработка на накит. СОВРШЕН за ШИЕЊЕ : Со ножици можете да ја скратите еластичната лента во должината што ја сакате. Користете го за појаси, деколте или рачно изработени занаети. НИКОГАШ НЕ СЕ РАСПАЃА : Многу фините нишки се плетени со висока густина, никогаш не грижете се за кршење или повторно кршење, најдобар избор на кабел за уши по прифатлива цена. Опис на производот кои имаат добра еластичност им овозможуваат да ја вратат оригиналната должина без деформација.Ефикасно намалете ја болката и притисокот при носење маска во увото долго време. Носете го во најудобна состојба.Лесно лизгајте преку ерлкорд со мека прилагодлива тока која безбедно ја држи маската за носителот.Еластична лента за тока што се користи за слушалки, уши и маска за уста на респираторот.Широко за правење сам маски, занаетчиски материјали за проекти.Рамен еластичен кабел е потрајни и practical.It добар помошник за шиење и плетење.Материјал : Полиестерзиза : 0,5 см x 11cm Color : Црна, бела, Употреба : Разни маскииме : прилагодлива маска спецификација за пакување јаже : 50 парчиња/bag After добивањето на производот, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите, ако имате било какви прашања. Услугата за клиенти ќе ви помогне при какви било проблеми. Не го отворајте спорот лесно. Ви благодариме за разбирањето.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.

50 pcs/bag:
After receiving the product, please contact customer service if you have any questions. The customer service will help you with any problems. Please do not open the dispute easily. Thank you for your understanding.:
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Избор на клиенти..