• Свеж
Еже и остава чаршафи за креветчиња за момчиња Пакуваат и играат чаршафи преносни мини креветчиња за креветчиња, опремени креветчиња за креветчиња за стандардни кр
zoom_in

Еже и остава чаршафи за креветчиња за момчиња Пакуваат и играат чаршафи преносни мини креветчиња за креветчиња, опремени креветчиња

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

* Повеќе стилови : Секој лист со душеци за креветчиња е отпечатен со симпатични модели на печатење, повеќе избори, може да ја украси детската соба, да додаде забава, погодна за бебиња, момчиња, девојчиња. Опремени чаршафи за креветчиња 【Спецификација】 Големина : S : 39*27*5 in, Погодно за Playard Sheet M : 52*28*9 in, Погоден за материјал за креветчиња за кревет ) Погодно за : Момци, девојчиња 【Функција】*Две големини : S : 39*27*5in и m : 52*28*9in, две димензии на располагање, погодни за повеќето стандардни душеци за креветчиња и душеци за мали деца. Тоа е исто така совршен подарок за нова мајка. ♥ 【Две големини одговараат на сите】 : Нашите листови за постелнина на мали деца имаат две димензии : S (39*27*5 in), погодни за Playard лист; M (52*28*9 in), погоден за креветче за креветчиња. ♥ 【Совршено вклопување】 : Нашите столбови за постелнина со целосна еластична трим околу 4 страни, лесни за употреба и отстранување, што може да обезбеди совршено вклопување на вашиот душек без да се олабавите, и може да го задржи капакот на душекот за креветчиња безбедно фиксиран и секогаш да остане рамно и секогаш да остане рамно и секогаш да остане рамно и секогаш да остане рамно и секогаш да остане рамно и , подобрена безбедност и издржливост, направете ги чаршавите побезбедни за бебињата.

Избор на клиенти..