• Свеж
Покривање со шише со топла вода „форма на срце“ на Azeeda
zoom_in

Покривање со шише со топла вода „форма на срце“ на Azeeda

DEN 299.04

Стока
check Достапно.

Супер мек 100% памук. Печатено од едната страна со уникатен дизајн. Одговара на стандардно шише со топла вода од 2 литри. Само покритие. Не е вклучено шише со вода. Супер мек 100% памук. Печатено од едната страна со уникатен дизајн. Одговара на стандардно шише со топла вода од 2 литри. Само покритие. Не е вклучено шише со вода. Се гушкате во стил со овој мек 100% капакот на шише со топла вода од памук. Покриениот материјал е прилично тенок, што значи дека смирувачката топлина на внатрешното шише доаѓа низ брилијантно! Секоја покривка е отпечатена со уникатен дизајн од предната страна и има отворање на торбичката на задниот дел. Овој капак ќе одговара на секое стандардно шише со топла вода од 2 литри. Ве молиме, проверете ги големините внимателно за да се осигурате дека капакот ќе одговара на вашето шише со топла вода пред да го купите. Големина : Ширина : 23,5 см. Забележете : шишето со топла вода не е вклучено.

Избор на клиенти..