• Свеж
Врховни суспензии - сет од 4 парчиња од 2 растојанија на тркала за Јамаха Гризли 350 + 450 + 550 + 660 + 700 | 4x110mm Bolt Model M10x1.25 Studs & 74.1 mm Центар за расположение на АТВ -тркалото на тр
zoom_in

Врховни суспензии - сет од 4 парчиња од 2 растојанија на тркала за Јамаха Гризли 350 + 450 + 550 + 660 + 700 | 4x110mm Bolt

DEN 2879.20

Стока
check Достапно.

Ве молиме, проверете ја компатибилноста на вклопувањето пред да нарачате. Препорачуваме употреба на клуч за вртежен момент за да се обезбеди соодветно затегнување на хардверот. Секој растојание има хидраулични претходно притиснати столпчиња кои никогаш нема да се повлечат или да се одземе од вибрации или повторени инсталации, и тешки ореви со низок профил на желади за да седат и да го насочуваат растојанието до вашите оригинални столпчиња.

Избор на клиенти..