• Свеж
Врво за жени за печатење на Денот на независност V вратот 2023 година со кратки ракави лабави атлетски кошули за породилно
zoom_in

Врво за жени за печатење на Денот на независност V вратот 2023 година со кратки ракави лабави атлетски кошули за породилно

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

【Предлог за големина】 : Нашата големина е кинеска големина. Се препорачува внимателно да ја прочитате табелата со големина и да ја изберете вистинската големина кога купувате. Општо, можете да изберете 1-2 големини поголеми. Лабавата облека е поудобна за носење. Увезени. 【На драг клиент】 : Ние ќе ја доставиме стоката во рок од 48 часа и може да се испорача за околу 10-15 дена. Ве молиме контактирајте не со време ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Повлечете го затворањето. Продажба денес дозвола. а. б. в. Д. е. Боја : Светло сина големина : 5x-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Избор на клиенти..