• Свеж
3Д роза морска игуана под вода. Остров Фернандина, разнобојно
zoom_in

3Д роза морска игуана под вода. Остров Фернандина, разнобојно

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

Изгледа одлично и зачудувачки. Сјајна и водоотпорна завршница. Произведено во САД. Керамички плочки на плочки. Изгледа одлично и зачудувачки. Сјајна и водоотпорна завршница. Произведено во САД. Керамички плочки на плочки. Керамичките плочки на крајбрежјето што ги изработив, изгледаа одлично, но многу брзо добија дамки од чај и кафе на нив што нема да ги избрише. Изгледа сјајно и произведено во САД.

Избор на клиенти..