• Свеж
Детски девојки девојки лирски танц фустан џез модерен современ танцов костуми гимнастика балет леотарди танцувачка облека
zoom_in

Детски девојки девојки лирски танц фустан џез модерен современ танцов костуми гимнастика балет леотарди танцувачка облека

DEN 115.04

Стока
check Достапно.

Полиестер, спандекс, мрежа, шифон. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Балетскиот леотарски фустан е изработен од полиестер, спандекс, мрежен и шифон материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети лентите за рамото се крцкави на грбот, спојување на мрежи на предното деколте и грбот. Беше прикажано неправилно шифонско здолниште на шифон е прикачено околу еластичната половината. Прекрасна танцувачка облека за вашата девојка. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. Полиестер, спандекс, мрежа, шифон. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Балетскиот леотарски фустан е изработен од полиестер, спандекс, мрежен и шифон материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети лентите за рамото се крцкави на грбот, спојување на мрежи на предното деколте и грбот. Беше прикажано неправилно шифонско здолниште на шифон е прикачено околу еластичната половината. Прекрасна танцувачка облека за вашата девојка. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. -| градите - | половината - | - рамо до препоните - S | - - 3-4 години | - 24.0 "/60cm - | - 21.0"/54cm - | - 17.0 "/44cm - m | 5-6 години | - 24,5 "/62cm - | - 22.0"/56cm - | - 18.0 "/46cm - l | 7-8 години | - 25.0 "/64cm - | - 23.0 "/58cm - | - 19.0"/49cm - xl - | - -9-10 години - | - 27.0 "/68cm - | - 24,5"/62cm - | - 21.0 " /53см -2xl - | - 11-12 години - | - 27,5 "/70cm-|-25.0"/64cm-|-22.0"/56cm- 3xl - | - 13-14 години - | - 29.0 "/74cm - | - 27.0"/68cm - | - 23.0 "/59см .

Избор на клиенти..