• Свеж
КАЕРМ Девојки девојки Сјајна метална боја Камизол елек чипка-шпагети ленти резервоарот за гимнастика балетски танц црно 2-3 години
zoom_in

КАЕРМ Девојки девојки Сјајна метална боја Камизол елек чипка-шпагети ленти резервоарот за гимнастика балетски танц црно 2-3

DEN 1094.40

Стока
check Достапно.

95% полиестер, 5% спандекс. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракав камизол за деца девојчиња, чипка за дизајн на раменици. Одлично е да се совпаднете со метални сјајни панталони, танцувачки панталони, хеланки, итн. Совршени за забава, танцување, класа за танцување, сценски перформанси, итн. Ве молиме проверете ја големината јасно пред да купите, препорачувате ладно миење на рацете. Сет вклучуваат : 1x Камизола Состојба : Нов без материјал за означување : 95% полиестер, 5% Спандекс ознака бр .- | - Препорачана големина - | градите |- -должина (исклучени ленти)-xxs - | 2-3 години - | - 19,7 ''/50см -| - 11.8 ''/30cm - xs - | 3-4 години - | - 21.3 ''/54cm - | - 13.0 ''/33cm - S |- - 5-6 години - | - 22.8 ''/58cm - | - 14.6 ''/37cm- - - М | 7-8 години - | - 25.2 ''/64cm -| - 15.4 ''/39cm - l | - 9-10 години - | - 29.1 ''/74cm - | - 16.5 ''/42cm - xl - |- - 11-12 години | - 33.1 ''/84cm - | - 16.9 ''/43cm -.

Избор на клиенти..