• Свеж
Аексит шкурка за тампонирање на абразиви за мелење монтиран модел на тркала за монтирање: 41AS30QO633
zoom_in

Аексит шкурка за тампонирање на абразиви за мелење монтиран модел на тркала за монтирање: 41AS30QO633

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Главна боја : Браун. Главен материјал : шкурка; Содржина на пакетот : 1 x тркало за размавта. Севкупна големина : 14x11mm/0,55 "x0.43" (D*H). Име на производот : тркало за размавта; Тежина : 2g. Дијаметар на дупката : 2,5мм/0,1 "(343185 EWET363226 YUDR381068). Главна боја : кафеава. Главен материјал : шкурка; Содржина на пакет : 1 x тркало за размавта. Севкупна големина : 14x11mm/0,55" x0.43 "(D*H) Име на производ : Име на производ : Флап тркало; тежина : 2г. Дијаметар на дупка : 2,5мм/0,1 "(343185 EWET363226 YUDR381068). Главно се користи во најразлични материјали, длабоки дупки за полирање и завршна обработка, особено за нерамни површини за мелење и полирање. Водано отпорен и отпорен на нафта. (132 UIYH1210 SEDT4829) Enviamos el envío desde china por un período de 10 a 30 días.

Избор на клиенти..