• Свеж
MapotOfux Vanity Tray, сад за складирање на резервоарот за тоалети, фиока за бања за када од смола, есенски тикви со шема на позадина
zoom_in

MapotOfux Vanity Tray, сад за складирање на резервоарот за тоалети, фиока за бања за када од смола, есенски тикви со шема на

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

♥ Димезии - 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи. ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепувања во 4 агли за да се направи лесно да се преклопи и расплетува и пакува рамно во вашиот случај или торба. ♥ Единствениот ден на мајката и роденден на мајката Денот на благодарноста Божиќни подароци за да ја искажете својата loveубов кон мајка ти. ♥ Ставете го во бањата или кујната, додека ја миете раката, правите садови или подготвувате оброк. ♥ Погодно и практично коженото јадење со доволно голем простор за да ги поставите прстените, обетките и ѓерданите или другите мали работи, можете да го ставите на вашата облека. Повеќе детали ♥ направени од целосно супер кожа за чување на вашиот мобилен телефон, гледање, клуч, накит и промена на истиот. ♥ Кожна послужавник со елегантен зашиен дизајн, симпатичен и симпатичен изглед, ќе ја сакате откако ќе го видите ♥ погодност да ги чувате работите за брус, канцеларија, забава на отворено и убав изглед како мебел ♥ одличен начин да ги покажете и организирате прстените, ѓердан, рачен ланец, нараквици, обетки и други разни парчиња накит, без да се грижите за нив да се изгубат.

Избор на клиенти..