• Свеж
Aozyhug крава бебе ќебето крава печатење бебе ќебе ќебето крава печатена креветче за печатење крава печатена постелнина крава печатење ќебе за девојчиња за момчиња з?
zoom_in

Aozyhug крава бебе ќебето крава печатење бебе ќебе ќебето крава печатена креветче за печатење крава печатена постелнина крава

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Supper топло-ќебето е изработено од високо одделение 100% премиум микрофибер полиестер кој се чувствува како галење на парче облак што лебди на небото. Фланелот се чувствува има удобна квалитетна ткаенина, мека и пријателска за кожата, нежен и мазен, и тоа е ќебе што се чувствува како да е во природа. Кога кожата ќе го допре ќебето, топлината се ослободува веднаш. Multiple големини - погодни за различни групи на луѓе. 40x30 инчи за домашни миленици или нога, 50x40 инчи за деца, 60х50 инчи за тинејџери, 80х60 инчи за возрасни и 120х90 инчи за целото семејство. Големината од 120х90 инчи може да завитка повеќе луѓе и да се загрее едни со други. - Во голема мера - одлично ќебе за фрлање за да се загрее за читање, работа, гледање телевизија, дремење или гушкање, активности на отворено како патување, кампување; Исто така, меки кревет за кревет за подобар сон. ✦ Перфект подарок - прекрасни подароци за мрзливост за вашите деца, семејства и пријатели, особено на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот на годишнината и другите важни денови, да ја искажете својата грижа и loveубов кон нив; Симпатично ќебе удобно за која било возраст и сезона. ✦ Лесна нега - Машинско миење со ладна вода на нежна и нежна. Тргнете се суво на тивок оган. Избегнувајте директна топлина и без белило. Измијте сами за да спречите абразија. Тој е отпорен на брчки и избледи, никогаш не пролеана. Нашето ќебе станува помек со секое миење!. ♥ Висок квалитет на материјал ♥ Направен од анти-пиланг волна, поудобно и топло. Не апсорбира никаква влага. Лесен, издржлив и компактно преклопен. Супер мек и се чувствува одлично. Комплетно анти-брчки и анти-брчки. ♥ Преголема големина ♥ Имаме огромна големина : 120x90 инчи. Екстра-огромниот ќебето за подот е меко и топло и може да ги завитка вашиот lубовник, домашно милениче и пријател. Ова е невидено искуство. Единствено зголемената големина ќе ви даде дополнителна топлина. ♥ Креативен дизајн ♥ Модерен и персонализиран дизајн на печатење ве прави поуникатни. Украсете ја просторијата со еден тон, покажувајќи го ексклузивниот стил, топол и интересен. ♥ Погодни прилики ♥ Тој е погоден за гледање ТВ, седење на софа или кревет, читање, студирање, спиење, патување, играње игри и дремнување. ♥ Како да се грижите ♥ ќебињата се машини што можат да се мијат или што се мијат со рака. Тие се лесни за грижа. Не користете белило.

Избор на клиенти..